Hakkımızda

Gordİon Global

Şirketimiz Gordion Global Ltd. Şti. 2009 yılında, hayvan besleme konusunda çalışıp uzmanlaşmış Veteriner hekimler tarafından kurulmuştur.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana hayvan besleme ve sağlığındaki yenilikler ışığında temel beslenme unsurları göz önüne alınarak ürün portföyü geliştirilmiş ve kaliteli, iyi hizmet politikası izlenmiştir. Gelinen noktada, kalitede öncü, standartlara uyumlu, rekabetçi pazarda ön sıralarda yer alan üretimimiz ile emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Şirketimiz ürün portföyü;

Yem Katkı ürünleri

Mikotoksin Bağlayıcılar,

Performans Arttırıcılar,

Yumurta Kabuk Kalitesi Destekleyiciler,

Yeni Nesil Büyütme Faktörü ve Barsak Sağlığı Destekleyiciler başlıkları altında ve

Pet ürünleri Natur

At ürünleri Equi Stock

Kafes kuşları ve güvercin ürünleri Natur Flyer üst marka adı ile üretilmektedir.

Üretim tesisimiz Ankara’da bulunmakta olup, tablet ürünlerde yıllık 10 milyon adet, toz ürünlerde ise yıllık 2.000 ton kapasitemiz bulunmaktadır.

Ürün formülasyonları sahip olduğumuz beslenme ve sağlık bilgileri eşliğinde veteriner hekimlerce oluşturulmaktadır.

Tüm ürünlerimiz ISO 9001:2015 ve ISO 22000:2005 standartlarına uygun üretilir, izlenir ve pazarlanır.

Ürünler formüle edilirken etken maddelerin en saf ve biyoyararlanımı en yüksek formları seçilir.

Etken maddelerin tamamı Food Grade veya Feed Grade ürünlerden seçilir.

Formülasyonlarda mümkün olduğunca doğal veya doğala özdeş hammaddeler öncelikli tercihimizdir. 

Yukarıda ifade ettiğimiz gibi, Gordion Global Ltd. Şti. olarak pet sağlığı ve beslenme bilgilerimizi sürekli geliştirerek pet sektörüne yenilikler ve ilkler kazandırmaya devam edeceğiz...

Saygılarımızla…

Ülkemizde hayvan beslemesi ve profilaksisi konusunda kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli ürünler sunmaktır. Hayvan besleme ile ilgili sorunların çözülmesi, sağlıklı ve ekonomik üretim için dünyadaki yeniliklerin sektöre ulaştırılması. Yetkin çalışanların rekabette itici güç olacağının bilincinde olarak uygulanan yenilikçi insan kaynakları sistemleri ve öğrenen organizasyon kültürü ile çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin en üst seviyeye yükselmesini sağlar. Sosyal sorumluluk bilinci ile çevreyi ve doğal kaynakları korur, etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Hayvan beslemesi ve yem katkı endüstrisinde ilklere imza atmış bir kuruluş olarak bu öncü görevimizi sürdürmek ve uluslararası alana taşımak; birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen olmaktır. Müşterilerin gereksinimlerini zamanında istenilen miktar ve niteliğe uygun olarak karşılamak, Yem katkı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilerleyen teknoloji ve günün şartlarına göre araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapmak, kalite ve güveni temsil eden kurumsal bir firma olmak, pet, at ve güvercin sektöründe yönlendirici güç olmak, sektörün ihtiyacını belirleyip en etkili çözümleri sunmak, geniş ürün seçeneği ve nitelikli teknik servis sağlamak.

  • Müşteri odaklılığı temel alırız, yasal şartlardan ve mevzuat şartlarından ödün vermeyerek, müşteri tatminini temel ilke olarak benimser; bu doğrultuda, tüm işlerimizi kaliteli, ilk seferde doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışırız.
  • Ticaret alanında, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun olarak karşılarız.
  • Çağdaş yönetim bilinciyle ve çalışanların kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket ederiz. Çalışanlarımız bizim için değerlidir.
  • Personelimizin gelişimini kendi gelişimimiz olarak kabul eder, gerekli eğitimleri planlar ve uygularız.
  • Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışırız.
  • Kuruluşumuzun tüm kademelerinde Kalite Yönetim Sistemi’ne uyacağımızı taahhüt ederiz; sistemin özünü oluşturan sürekli iyileşme felsefesine ulaşmak için kuruluşumuzun her noktasında ortaya çıkan/çıkacak problemleri kaynağında gidererek önlemleri almak ve geçmiş hatalarımızdan ders alarak geleceğimizi daha sağlam temellere oturtmak KALİTE POLİTİKAMIZ’dır.

Bir şirketin başarısı sürekli yenilik ve dinamizm dir. En güncel araştırmaları ve çalışmaları takip eden güçlü ekibimiz ile Gordion Global Araştırma ve Geliştirme Merkez ekibimiz şirketmizin kalbini oluşturmaktadır.

Gordion Global Ltd.Şti.'ye ait Natur Serisi ürün kataloğunu indirmek için tıklayınız.


Şirketimiz Gordion Global Ltd. Şti. 2009 yılında hayvan besleme konusunda çalışıp uzmanlaşmış Veteriner hekimler tarafından kurulmuştur.

İletişim Bilgileri

  • İvedik O.S.B. Mah. 1345. Cad. Güleryüz Sanayi Sitesi No:51-53 Yenimahalle / ANKARA
  • (0312) 395 82 48-71
  • (0312) 395 82 94
  • info@gordionglobal.com

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
LinkedIn
İnstagram